The Write Skills

air force męskie Cortez został uznany za najwyższy

Rzut oka na niektóre buty spacerujące po Twoim bloku z pewnością ujawnią niektóre modele Nike, które są stylowo when i mają silną modną obecność w świecie stóp. Niedawny wynalazek firmy Nike, nike air force 1 low Mogan nie jest wyjątkiem od tych wysokich standardów, dla których znany jest Nike. Nike SIX. 0 Air Mogan that will jeden but, który potrafi zaimponować my spouse and i nie ma żadnych wątpliwości company do tego. Nike SIX. 0 Air Mogan jest solidnym butem łyżwiarskim, który jest zgodny z jakością jego producentów my spouse and i integralności jego projektu, dzięki czemu jest jednym butem, na który nie można trzymać świecy..Yet jest wysoce stylową obudową unces kolorystycznymi elementami, które nie są przyjazne dla użytkownika lub delikatne.

Jest to inteligentna konstrukcja panelem po panelu, co sprawia, że jest wyjątkowo wytrzymały, wspaniale post dobrze, wygodnie. nike air force różowe Mogan oferuje mnóstwo sprytnych technik konstrukcyjnych, dzięki którym możesz jeździć na pokładzie przez cały dzień, nie czując się tak, jakbyś wypadł z Empire State Building po tych nieprzyjemnych rozlewach. Posiada klasyczny styl SIX, 0 z wysokim stopniem sprawności, aby przesunąć kopertę, a new następnie trochę. Skóra my spouse and i nubuk górna część posiada wiele warstw, które zwiększają trwałość my spouse and i podparcie. System sznurowania unces haczykami i elementami mocującymi pętelki zapewnia dodatkowy komfort my spouse and i pasuje do dodanego wzmocnienia zwiększonej wysokości kołnierza. Gumowa podeszwa posiada sztywny trakcyjny wzór, który zapewnia najlepszy kontakt z gruntem zapewniający lepszą trakcję. Wadze zaledwie 12oz jest wystarczająco jasne, że zapomnisz, że nosisz takie zwierzę. Jeśli szukasz solidnego buta, który ma sportową postawę my partner and i ma zdolność do pokonania bring bez przeprosin, Nike A FEW. 0 Air Mogan jest solidnym wyborem.

Początkowo zaprojektowany w połowie lat sześćdziesiątych przez Billa Bowermana, amerykańskiego trenera olimpijskiego w 1972 roku, air force męskie Cortez został uznany za najwyższy yet treningowy dla biegaczy długodystansowych. Nike Cortez połączył grubą, długą, zewnętrzną podeszwę z poduszkami o pełnej długości gąbki podeszwy, aby wchłonąć szorstkość we zmniejszyć zmęczenie nogi, równocześnie podnosząc piętę w celu zmniejszenia naprężeń ścięgien Achillesa. Kortez był nową koncepcją w szkoleniu na odległość. Z doświadczenia lat 60-tych jako bazy Payment Bowerman i Nike rozwinęły tego trenera na linię, aby sprostać różnym potrzebom wszystkich biegaczy.

Trener Bill Bowerman spróbowałby czegoś lepszego, nawet parę klapek. Przeniósł je accomplish buta treningowego, aby utworzyć pierwszą pełną długość podeszwy. Some but hydratyzacyjny stał się Nike Cortez. Nike Cortez zmienił bieg w 1972 roku. Wielu sportowców, którzy nosiły buty, opisywało to jako biegnąc na Księżyc when i ostatecznie pomogło wielu z nich wygrywać. W roku 1972 air force niebieskie guru Bill Bowerman wiedział, że sportowcy potrzebują dobrze wyściełany nonetheless, który mógłby wziąć karę A HUNDRED mil na tydzień wbijając w bruk. Pierwszy product został wykonany ze skóry, beer Bowerman zorientował się, jak zmniejszyć ciężar za pomocą górnej części nylonu, który był lekki i szybkoschnący, a zamszowy, który miałby kształt palca, bez ograniczania stopy.

Views: 2

Comment

You need to be a member of The Write Skills to add comments!

Join The Write Skills

© 2019   Created by George Ryan.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service